ÜYE GİRİŞİ
Tc Kimlik No

Parola

ANKET
Web sitemizi beğendiniz mi?
Evet - (2550)
Pdd
Hayır - (983)
Pdd
 • Kayıtlı duyuru yok...
 • Kayıtlı duyuru yok...
 • Kayıtlı duyuru yok...
 • Kayıtlı duyuru yok...
 • Dernek Genel Kurul Seçimi Yapıldı
  Değerli Üyelerimiz;

  Bilindiği üzere Derneğimiz Yardımlaşma Sandığı Genel Kurulu 30.03.2012 tarihinde, Dernek Genel Kurulu ise 27.04.2012 tarihinde değerli katılımlarınızla gerçekleştirilmiştir. Öncelikle mevcut yönetime vermiş olduğunuz destek ve güvene Yönetim Kurulumuz adına şükran ve teşekkürlerimi sunarım.

  Değerli Arkadaşlar; Yönetim Kurulumuzun hedefi İçişleri Bakanlığı Spor Derneği ve Yardımlaşma Sandığımızın faaliyet ve hizmetlerini en iyi şekilde yürütmek ve siz değerli üyelerimize Dernek Tüzük usul ve esasları çerçevesinde katkıda bulunmaktır. Bu düşünceden hareketle Merkez ve taşrada görev yapan üyelerimize ulaşabilmek, Dernek ve Sandık faaliyetlerini, şahsi bilgilerinizi takip edebilmek amacıyla, internet ortamında Web Sitesi oluşturarak www.icdersan.org.tr adresi adı altında faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.

  Spor Derneği ve Yardımlaşma Sandığımızın tüzüğü gereği üyelerimizin kendilerinin ve çocuklarının sportif faaliyetler yapabilmesi için, Kural gereği Beden terbiyesi Genel Müdürlüğüne yaz spor okulu ve Ankara bölgesinde yıldızlar amatör liglerinde futbol-basketbol-voleybol gibi dallarda çalışmalar yapabilmek amacıyla, yasal başvurularımıza başlamış bulunmaktayız. Yasal süreç tamamlandıktan sonra Bakanlık idaresinden bu çalışmaları gerçekleştirmek için Eğitim Dairesi Başkanlığı kampüsündeki kapalı spor salonu ve açık halı sahasının tahsisi konusunda girişimlerde bulunulacaktır.

  Değerli üyelerimiz, Derneğimiz üye artırımı konusunda sizlerin katkılarını bekler, çalışmalarınızda başarı, sağlık ve esenlik dileriz.


  Alaeddin GÜLER
  İçişleri Bakanlığı Spor Derneği
  ve Yardımlaşma Sandığı
  Yönetim Kurulu Başkanı
  Resimler


  Sayfa : [1]
  GMK Bulvarı Onur İş Hanı 3.Kat No:12/41 Kızılay/ANKARA | Telefon-Faks : 0312 418 13 74 | İletişim Maili : dernek@icdersan.org.tr


  Ankara Web Yazılım®